مكانيكال سيل پمپ

مكانيكال سيل كمپرسور

مکانیکال سیل تک فنره، مکانیکال سیل چند فنره، مکانیکال سیل متعادل نصب مکانیکال سیل سیل پمپ، سیل کمپرسور، بیلوز سیل، کامپوننت سیل، نصب مکانیکال سیل کافی است از طریق سایت ما و قسمت نصب مکانیکال سیل مکانیکال سیل ها یا آبند های مکانیکی از جمله قطعات صنعتی هستند ، که برای جلوگیری از نشت مواد ( مایعات ، گازهای سمی ، مواد های شیمیایی خورنده و خطرناک و ... ) به بیرون از سیستم جلوگیری می کند . مکانیکال سیل از دو قسمت ثابت و متحرک تشکیل می شود که قسمت ثابت آن روی بدنه پمپ و قسمت متحرک بر روی محور گردش پمپ ( شافت ) قرار می گیرد.

تعمیر مکانیکال سیل

یکی دیگر از خدمات namdarafzar تعمیر مکانیکال سیل است. شرکت های صنعتی جهت تعمیر مکانیکال سیل میتوانند با شماره های موجود در صفحه تماس با ما با مشاورین ما تماس حاصل فرمایند

مكانيكال سيل همزن

فروش مکانیکال سیل پمپ سیل کمپرسور، همزن، میکسر، راکتور، مکانیکال سیل همزن، مکانیکال سیل میکسر، سیل پمپ، سیل کمپرسور، بیلوز سیل، کامپوننت سیل، مکانیکال سیل تک فنره، مکانیکال سیل چند فنره، مکانیکال سیل متعادل، تنگستن کرباید، سیلیکون کرباید فروش مکانیکال سیل پمپ کافی است با شماره های درون وب سایت تماس حاصل فرمایید .

فروش مکانیکال سیل

فروش مکانیکال سیل از دیگر خدماتشرکت نامدار افزار است. فروش مکانیکال سیل انواع سیل های مکانیکی ـ سیل های مکانیکی متناسب با نوع پمپ و طراحی آنها انواع مختلفی دارند که در ادامه بخشی از آنها نشان داده شده است

آب بند مكانيكي

دراي گس سيل

آب بند گازي خشك

مكانيكال سيل بورگمن

مكانيكال سيل جان كرين

با دریافت مستقیم گاز از سکوی ١٨B صدور گاز شیرین از پالایشگاه فازهای ١٧ و ١٨ افزایش یافت

پس از دریافت گاز از سکوی ١٨B پارس جنوبی با ظرفیت ٥٠٠ میلیون فوت مکعب در روز و ارسال آن به پالایشگاه فازهای ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی، صدور گاز شیرین از این پالایشگاه به خط لوله سراسری افزایش یافت.
به گزارش خبرنگار شانا، فرآیند دریافت گاز از سکوی ١٨B پارس جنوبی و در ادامه شیرین‎‌سازی و ارسال آن به خط لوله سراسری طی چند روز اخیر صورت گرفته و بر این اساس، صدور گاز شیرین از پالایشگاه فازهای ١٧ و ١٨ پارس جنوبی به خط لوله سراسری افزایش یافته است. 

با استفاده از گاز سکوی ١٨B پارس جنوبی، روزانه حدود ٥٠٠ تن اتان و ٢٠ هزار بشکه میعانات گازی به تولید محصولات این فازها افزوده شده و با بهره‎برداری از این سکو، مجموع برداشت بخش فراساحل این فازها به حدود ٤٣ میلیون متر مکعب در روز افزایش می‎یابد.

براساس گزارش شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت (OIEC)، سکوی ١٨B پارس جنوبی مردادماه امسال نصب شده بود. انتقال گاز از این سکو با خط لوله ٣٢ اینچ به پالایشگاه این فازها پس از تکمیل خط لوله دریایی درون میدانی این سکو صورت گرفته است.

بخشی از فازهای ١٧ و ١٨ پارس جنوبی در دی ماه ١٣٩٣ راه اندازی شده بود و از زمان شروع راه اندازی مرحله‌ای این فازها، تا نیمه نخست آذرماه امسال، حدود ١٢،٥ میلیارد متر مکعب گاز، ٩،٥ میلیون بشکه میعانات گازی، ٢٦٠ هزار تن اتان و حدود ٣٠٠ هزار تن پروپان و بوتان تولید شده است.

هم‎اکنون برداشت روزانه گاز از میدان گازی پارس جنوبی از مرز ٤٧٠ میلیون مترمکعب در روز فراتر رفته است و انتظار می‌رود تا پایان پاییز امسال ظرفیت برداشت گاز از این میدان مشترک به بیش از ٥١٥ میلیون مترمکعب در روز برسد. 

توسعه فازهای ١٧ و ١٨ پارس جنوبی توسط کنسرسیومی شامل شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت (OIEC)، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی (IOEC) به عنوان پیمانکار بخش دریا در دست اجراست.

میدان گازی پارس جنوبی یکی از بزرگترین منابع گازی مستقل دنیاست که در محدوده مرزی آبی مشترک ایران و قطر در خلیج فارس قرار دارد. مساحت این میدان ٩ هزار و ٧٠٠ کیلومتر مربع و سهم ایران سه هزار و ٧٠٠ کیلومتر مربع است. براساس برآوردهای صورت گرفته، ذخیره گاز این بخش از میدان ١٤ تریلیون مترمکعب گاز به همراه ١٨ میلیارد بشکه میعانات گازی است که بیش از هشت درصد کل گاز دنیا و نزدیک به نیمی از ذخایر گاز کشور را شامل می شود. 

کشور قطر برداشت گاز از میدان پارس جنوبی را از سال ١٣٦٨ و ایران هم عملا از سال ١٣٨٠ شروع کرد؛ با روی کار آمدن دولت یازدهم توسعه فازهای پارس جنوبی و کاهش فاصله با قطر در اولویت سیاست‌های وزارت نفت قرار گرفت. از سال ١٣٩٣ تاکنون فازهای ١٢، ١٥، ١٦ و بخشی از فازهای ١٧ و ١٨ پارس جنوبی به بهره برداری رسیده است. 

امسال نیز برنامه ریزی شده است که فازهای باقیمانده ١٧ و ١٨، ١٩ که معادل ٢ فاز استاندارد است و ٢٠ و ٢١ وارد مدار شوند تا فاصله برداشت ایران و قطر به میزان قابل توجهی کاهش یافته و در آینده ای نه چندان دور، تولید دو کشور برابر شود.