مكانيكال سيل پمپ

مكانيكال سيل كمپرسور

مکانیکال سیل تک فنره، مکانیکال سیل چند فنره، مکانیکال سیل متعادل نصب مکانیکال سیل سیل پمپ، سیل کمپرسور، بیلوز سیل، کامپوننت سیل، نصب مکانیکال سیل کافی است از طریق سایت ما و قسمت نصب مکانیکال سیل مکانیکال سیل ها یا آبند های مکانیکی از جمله قطعات صنعتی هستند ، که برای جلوگیری از نشت مواد ( مایعات ، گازهای سمی ، مواد های شیمیایی خورنده و خطرناک و ... ) به بیرون از سیستم جلوگیری می کند . مکانیکال سیل از دو قسمت ثابت و متحرک تشکیل می شود که قسمت ثابت آن روی بدنه پمپ و قسمت متحرک بر روی محور گردش پمپ ( شافت ) قرار می گیرد.

تعمیر مکانیکال سیل

یکی دیگر از خدمات namdarafzar تعمیر مکانیکال سیل است. شرکت های صنعتی جهت تعمیر مکانیکال سیل میتوانند با شماره های موجود در صفحه تماس با ما با مشاورین ما تماس حاصل فرمایند

مكانيكال سيل همزن

فروش مکانیکال سیل پمپ سیل کمپرسور، همزن، میکسر، راکتور، مکانیکال سیل همزن، مکانیکال سیل میکسر، سیل پمپ، سیل کمپرسور، بیلوز سیل، کامپوننت سیل، مکانیکال سیل تک فنره، مکانیکال سیل چند فنره، مکانیکال سیل متعادل، تنگستن کرباید، سیلیکون کرباید فروش مکانیکال سیل پمپ کافی است با شماره های درون وب سایت تماس حاصل فرمایید .

فروش مکانیکال سیل

فروش مکانیکال سیل از دیگر خدماتشرکت نامدار افزار است. فروش مکانیکال سیل انواع سیل های مکانیکی ـ سیل های مکانیکی متناسب با نوع پمپ و طراحی آنها انواع مختلفی دارند که در ادامه بخشی از آنها نشان داده شده است

آب بند مكانيكي

دراي گس سيل

آب بند گازي خشك

مكانيكال سيل بورگمن

مكانيكال سيل جان كرين

سهم مجتمع گاز پارس جنوبی از تامین گاز کشور به ٨٠ درصد می‌رسد

مجتمع عظیم گاز پارس جنوبی در سال‌های آینده، تامین کننده ٨٠ درصد از گاز کشور خواهد بود.
به گزارش شانا، غلامرضا بهمن نیا، مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران گفت: مجموعه عظیم گازی پارس جنوبی به عنوان یکی از مهمترین مراکز تولیدی گاز کشور در آینده، ٨٠ درصد گاز مورد نیاز کشور را تامین خواهد کرد که این مهم وظیفه بسیار سنگین و خطیری را بر دوش همه‌ ما می‌گذارد.

ویبا بیان این که پنجاه سال از فعالیت و تاسیس شرکت ملی گاز می‌گذرد، عنوان کرد: با وارد شدن به نیمه دوم فعالیت شرکت، در حقیقت، وارد عرصه جدیدی از فعالیت پربار و بسیار موفق این مجموعه عظیم شده‌ایم.

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران با اشاره به نقش حیاتی مجتمع گاز پارس جنوبی در تامین گاز مورد نیاز کشور، اظهار کرد: مجتمع گاز پارس جنوبی با داشتن چشم‌انداز بسیار خوب و موفق، ماموریت بسیار بزرگی را برای سربلندی کشور و آینده این مجموعه بر عهده دارد.