مكانيكال سيل پمپ

مكانيكال سيل كمپرسور

مکانیکال سیل تک فنره، مکانیکال سیل چند فنره، مکانیکال سیل متعادل نصب مکانیکال سیل سیل پمپ، سیل کمپرسور، بیلوز سیل، کامپوننت سیل، نصب مکانیکال سیل کافی است از طریق سایت ما و قسمت نصب مکانیکال سیل مکانیکال سیل ها یا آبند های مکانیکی از جمله قطعات صنعتی هستند ، که برای جلوگیری از نشت مواد ( مایعات ، گازهای سمی ، مواد های شیمیایی خورنده و خطرناک و ... ) به بیرون از سیستم جلوگیری می کند . مکانیکال سیل از دو قسمت ثابت و متحرک تشکیل می شود که قسمت ثابت آن روی بدنه پمپ و قسمت متحرک بر روی محور گردش پمپ ( شافت ) قرار می گیرد.

تعمیر مکانیکال سیل

یکی دیگر از خدمات namdarafzar تعمیر مکانیکال سیل است. شرکت های صنعتی جهت تعمیر مکانیکال سیل میتوانند با شماره های موجود در صفحه تماس با ما با مشاورین ما تماس حاصل فرمایند

مكانيكال سيل همزن

فروش مکانیکال سیل پمپ سیل کمپرسور، همزن، میکسر، راکتور، مکانیکال سیل همزن، مکانیکال سیل میکسر، سیل پمپ، سیل کمپرسور، بیلوز سیل، کامپوننت سیل، مکانیکال سیل تک فنره، مکانیکال سیل چند فنره، مکانیکال سیل متعادل، تنگستن کرباید، سیلیکون کرباید فروش مکانیکال سیل پمپ کافی است با شماره های درون وب سایت تماس حاصل فرمایید .

فروش مکانیکال سیل

فروش مکانیکال سیل از دیگر خدماتشرکت نامدار افزار است. فروش مکانیکال سیل انواع سیل های مکانیکی ـ سیل های مکانیکی متناسب با نوع پمپ و طراحی آنها انواع مختلفی دارند که در ادامه بخشی از آنها نشان داده شده است

آب بند مكانيكي

دراي گس سيل

آب بند گازي خشك

مكانيكال سيل بورگمن

مكانيكال سيل جان كرين

روزآمد کردن پالایشگاه‌ها ضرورت کنونی بخش پالایش کشور است

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، از ضرورت اصلاح روند کار پالایشگاه‌ها با توجه به اولویت‌های موجود در بخش پالایشی کشور خبر داد.
عباس کاظمی، با بیان این مطلب به خبرنگار شانا گفت: طرح‌های ارتقای کیفیت (upgrading)، کاهش تولید مازوت در پالایشگاه‌ها و نوسازی پنج پالایشگاه قدیمی موجود از جمله اولویت‌ها و طرح‌های مهم این شرکت است.

وی افزود: اگر روند کار پنج پالایشگاه قدیمی «آبادان، تهران، بندرعباس، اصفهان و لاوان» اصلاح نشود، سازمان مدیریت، پالایشگاه‌ها و کشور با مشکل مواجه خواهند شد.

کاظمی، در ادامه به نقش برنامه‌ریزی تلفیقی در انتخاب الگوها، پیگیری کارها و حساس کردن واحدهای مربوطه، سازمان مدیریت و بانک مرکزی برای تامین سرمایه بسیار مهم و حیاتی این بخش اشاره کرد.

وی، پروژه‌های ارتقای کیفیت (upgrading) پالایشگاه‌ها را یکی از پروژه‌های مهم در حوزه پالایش و پخش عنوان کرد و افزود: امیدواریم با همکاری مشاوران و پالایشگاه‌ها، امکان‌سنجی قابل قبولی برای وزارت نفت و همچنین وزارت اقتصاد تعریف شود تا این پروژه‌ها بتوانند حمایت‌های دولتی را جذب کنند.

به گفته معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش، در اجرای طرح‌های ارتقای کیفیت پالایشگاه‌ها، با هزینه‌های چند میلیاردی، بدون حمایت دولت هیچ سرمایه‌گذار و شرکت خارجی حاضر به سرمایه‌گذاری نخواهد بود.

وی افزود: طرح‌های افزایش ظرفیت و بهبود کیفیت فرآورده‌های پالایشگاه کشور برای پاسخگویی به تغییر الگوی مصرف از فرآورده‌های میان تقطیر به بنزین، ارتقای کیفیت محصولات تولیدی بر اساس استانداردهای بین‌المللی، کاهش تولید نفت‌کوره، رفع تنگناهای عملیاتی، کاهش مصرف انرژی، کاهش آلاینده‌های زیست‌محیطی، جمع‌آوری مخازن و تاسیسات فرسوده، خودکفایی کشور در تولید بنزین و ارتقای کیفیت فرآورده‌های بنزین و نفت‌گاز به یورو ٤ و ٥ در کشور به اجرا درآمده است.

کاظمی در پایان به طرح های پالایشی بخش خصوصی اشاره کرد و گفت: با اجرا و بهره‌برداری از پروژه‌های ٣٦٠ هزار بشکه‌ای پالایشگاه میعانات ستاره خلیج فارس، ٤٨٠ هزار بشکه‌ای طرح سیراف، ١٥٠ هزار بشکه‌ای پالایشگاه آناهیتا، ٣٠٠ هزار بشکه‌ای پالایشگاه بهمن گنو در بندر جاسک و ١٢٠ هزار بشکه‌ای پالایشگاه پارس از سوی بخش خصوصی، ظرفیت پالایشی کشور رشد ٧٠ درصدی را تجربه خواهد کرد و تا چهارسال آینده ظرفیت پالایشی کشور از یک میلیون و ٨٣٠ هزار بشکه در روز به سه میلیون و ٢٠٠ هزار بشکه افزایش می‌یابد.