مكانيكال سيل پمپ

مكانيكال سيل كمپرسور

مکانیکال سیل تک فنره، مکانیکال سیل چند فنره، مکانیکال سیل متعادل نصب مکانیکال سیل سیل پمپ، سیل کمپرسور، بیلوز سیل، کامپوننت سیل، نصب مکانیکال سیل کافی است از طریق سایت ما و قسمت نصب مکانیکال سیل مکانیکال سیل ها یا آبند های مکانیکی از جمله قطعات صنعتی هستند ، که برای جلوگیری از نشت مواد ( مایعات ، گازهای سمی ، مواد های شیمیایی خورنده و خطرناک و ... ) به بیرون از سیستم جلوگیری می کند . مکانیکال سیل از دو قسمت ثابت و متحرک تشکیل می شود که قسمت ثابت آن روی بدنه پمپ و قسمت متحرک بر روی محور گردش پمپ ( شافت ) قرار می گیرد.

تعمیر مکانیکال سیل

یکی دیگر از خدمات namdarafzar تعمیر مکانیکال سیل است. شرکت های صنعتی جهت تعمیر مکانیکال سیل میتوانند با شماره های موجود در صفحه تماس با ما با مشاورین ما تماس حاصل فرمایند

مكانيكال سيل همزن

فروش مکانیکال سیل پمپ سیل کمپرسور، همزن، میکسر، راکتور، مکانیکال سیل همزن، مکانیکال سیل میکسر، سیل پمپ، سیل کمپرسور، بیلوز سیل، کامپوننت سیل، مکانیکال سیل تک فنره، مکانیکال سیل چند فنره، مکانیکال سیل متعادل، تنگستن کرباید، سیلیکون کرباید فروش مکانیکال سیل پمپ کافی است با شماره های درون وب سایت تماس حاصل فرمایید .

فروش مکانیکال سیل

فروش مکانیکال سیل از دیگر خدماتشرکت نامدار افزار است. فروش مکانیکال سیل انواع سیل های مکانیکی ـ سیل های مکانیکی متناسب با نوع پمپ و طراحی آنها انواع مختلفی دارند که در ادامه بخشی از آنها نشان داده شده است

آب بند مكانيكي

دراي گس سيل

آب بند گازي خشك

مكانيكال سيل بورگمن

مكانيكال سيل جان كرين

سرمایه گذاران خارجی علاقه‌مند به حضور در پتروشیمی ایران هستند

عضو هیئت مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران از تقاضای بالای شرکت‌های خارجی برای سرمایه گذاری در این صنعت خبرداد.
فرناز علوی، مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی به خبرنگار شانا گفت: با حمایت‌های دولت و تعیین مشوق‌های سرمایه‌گذاری برای صنعت پتروشیمی، شرکت‌های زیادی برای مشارکت و ارائه فناوری‌هایی که ما پیگیر آن برای تولید محصولات مختلف و تکمیل زنجیره‌های تولید صنعت در کشور هستیم، مراجعه کرده‌اند.

وی، عمده متقاضیان را اروپایی و آسیایی خواند و از جمله به شرکت میتسوبیشی ژاپن اشاره کرد و افزود: حضور شرکت‌های خارجی و استفاده از فناوری آن ها در محصولاتی خواهد بود که تکمیل کننده زنجیره ارزش است و سبب توسعه صنعت پتروشیمی می شود.

علوی تاکید کرد: این محصولات به نوعی هم اکنون در فهرست واردات ایران قرار دارند.

وی با مناسب ارزیابی کردن شرایط پس از برجام با تقاضای بالای حضور شرکت های خارجی، عنوان کرد: دولت نیز صنعت پتروشیمی را یکی از اولویت‌های خود برای جذب سرمایه گذاری و توسعه صنعت درنظر گرفته است.