مكانيكال سيل پمپ

مكانيكال سيل كمپرسور

مکانیکال سیل تک فنره، مکانیکال سیل چند فنره، مکانیکال سیل متعادل نصب مکانیکال سیل سیل پمپ، سیل کمپرسور، بیلوز سیل، کامپوننت سیل، نصب مکانیکال سیل کافی است از طریق سایت ما و قسمت نصب مکانیکال سیل مکانیکال سیل ها یا آبند های مکانیکی از جمله قطعات صنعتی هستند ، که برای جلوگیری از نشت مواد ( مایعات ، گازهای سمی ، مواد های شیمیایی خورنده و خطرناک و ... ) به بیرون از سیستم جلوگیری می کند . مکانیکال سیل از دو قسمت ثابت و متحرک تشکیل می شود که قسمت ثابت آن روی بدنه پمپ و قسمت متحرک بر روی محور گردش پمپ ( شافت ) قرار می گیرد.

تعمیر مکانیکال سیل

یکی دیگر از خدمات namdarafzar تعمیر مکانیکال سیل است. شرکت های صنعتی جهت تعمیر مکانیکال سیل میتوانند با شماره های موجود در صفحه تماس با ما با مشاورین ما تماس حاصل فرمایند

مكانيكال سيل همزن

فروش مکانیکال سیل پمپ سیل کمپرسور، همزن، میکسر، راکتور، مکانیکال سیل همزن، مکانیکال سیل میکسر، سیل پمپ، سیل کمپرسور، بیلوز سیل، کامپوننت سیل، مکانیکال سیل تک فنره، مکانیکال سیل چند فنره، مکانیکال سیل متعادل، تنگستن کرباید، سیلیکون کرباید فروش مکانیکال سیل پمپ کافی است با شماره های درون وب سایت تماس حاصل فرمایید .

فروش مکانیکال سیل

فروش مکانیکال سیل از دیگر خدماتشرکت نامدار افزار است. فروش مکانیکال سیل انواع سیل های مکانیکی ـ سیل های مکانیکی متناسب با نوع پمپ و طراحی آنها انواع مختلفی دارند که در ادامه بخشی از آنها نشان داده شده است

آب بند مكانيكي

دراي گس سيل

آب بند گازي خشك

مكانيكال سيل بورگمن

مكانيكال سيل جان كرين

پیشرفت ۹۵ درصدی ساخت پتروشیمی کردستان

وزیر کشور از پروژه پتروشیمی سنندج که اکنون از پیشرفت ۹۵ درصدی برخوردار است، بازدید کرد.
به گزارش شانا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، عبدالرضا رحمانی، وزیر کشور در سفر یک‌روزه به کردستان صبح امروز (پنجشنبه، ۱۳ آبان ماه) از بخش‌های مختلف پتروشیمی سنندج بازدید کرد و در جریان اجرای این طرح و روند پیشرفت فیزیکی آن قرار گرفت.
بررسی و پیگیری مصوبات شورای توسعه استان کردستان از مهمترین برنامه‌های وزیر کشور و هیئت همراه وی به این استان است. 

شرکت در نشست شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران استان، جلسه شورای توسعه استان و جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان از برنامه‌های سفر وزیر کشور به کردستان است.

عملیات ساخت پتروشیمی سنندج (کردستان) سال ٨٤ آغاز شد، اما با تحریم‌های غرب روند اجرای این پروژه متوقف شد و پس از وقفه‌ای ۶ ساله، سال ٩٠ از سر گرفته شد و اکنون ٩٥ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. 

این پروژه در زمینی به مساحت ١٣٠ هکتار و با میزان اعتبار ارزی ٢٤٧ میلیون یورو و اعتباری ریالی دو هزار و ٣٠ میلیارد ریال در دست ساخت است. تولید سالانه بیش از ٣٠٠ هزار پلی اتیلین سبک در این پروژه برنامه‌ریزی شده است.