مكانيكال سيل پمپ

مكانيكال سيل كمپرسور

مکانیکال سیل تک فنره، مکانیکال سیل چند فنره، مکانیکال سیل متعادل نصب مکانیکال سیل سیل پمپ، سیل کمپرسور، بیلوز سیل، کامپوننت سیل، نصب مکانیکال سیل کافی است از طریق سایت ما و قسمت نصب مکانیکال سیل مکانیکال سیل ها یا آبند های مکانیکی از جمله قطعات صنعتی هستند ، که برای جلوگیری از نشت مواد ( مایعات ، گازهای سمی ، مواد های شیمیایی خورنده و خطرناک و ... ) به بیرون از سیستم جلوگیری می کند . مکانیکال سیل از دو قسمت ثابت و متحرک تشکیل می شود که قسمت ثابت آن روی بدنه پمپ و قسمت متحرک بر روی محور گردش پمپ ( شافت ) قرار می گیرد.

تعمیر مکانیکال سیل

یکی دیگر از خدمات namdarafzar تعمیر مکانیکال سیل است. شرکت های صنعتی جهت تعمیر مکانیکال سیل میتوانند با شماره های موجود در صفحه تماس با ما با مشاورین ما تماس حاصل فرمایند

مكانيكال سيل همزن

فروش مکانیکال سیل پمپ سیل کمپرسور، همزن، میکسر، راکتور، مکانیکال سیل همزن، مکانیکال سیل میکسر، سیل پمپ، سیل کمپرسور، بیلوز سیل، کامپوننت سیل، مکانیکال سیل تک فنره، مکانیکال سیل چند فنره، مکانیکال سیل متعادل، تنگستن کرباید، سیلیکون کرباید فروش مکانیکال سیل پمپ کافی است با شماره های درون وب سایت تماس حاصل فرمایید .

فروش مکانیکال سیل

فروش مکانیکال سیل از دیگر خدماتشرکت نامدار افزار است. فروش مکانیکال سیل انواع سیل های مکانیکی ـ سیل های مکانیکی متناسب با نوع پمپ و طراحی آنها انواع مختلفی دارند که در ادامه بخشی از آنها نشان داده شده است

آب بند مكانيكي

دراي گس سيل

آب بند گازي خشك

مكانيكال سيل بورگمن

مكانيكال سيل جان كرين

نشان افتخار طرح برتر فناورانه دریایی به عملیات مهار سکوی ١٣A تعلق گرفت

سرپرست طرح توسعه فاز ١٣ پارس جنوبی با اشاره به استفاده از فناوریهای بالا و پیچیده در مهار چاه ٥ سکوی ١٣A، اعلام کرد: در دومین جشنواره ملی "دریا در مسیر پیشرفت"، عملیات مهار این چاه به عنوان طرح برتر فناورانه دریایی لوح تقدیر و نشان افتخار دریافت کرد.
به گزارش خبرنگار شانا، دوم فروردین ماه سال ١٣٩٤ چاه شماره ٥ سکوی A فاز ١٣ در تصادف با شناور ٥٠ هزار تنی سنگاپوری دچار حادثه شدیدی شد که بلافاصله پس از وقوع این اتفاق عملیات مهار این چاه شروع و اسفندماه همان سال نیز مهار شد.

پیام معتمد، سرپرست طرح توسعه فاز ١٣ پارس جنوبی درباره مهار شماره ٥ سکوی ١٣A پارس جنوبی گفت: این عملیات به دلیل پیچیدگی و فناوری بالا و  شرایط  اجرا بر اساس رویه‌ها و دستورعمل‌های دقیق فنی و ایمنی به عنوان یکی از طرح‌های برتر کشور در زمینه فناوری دریایی، موفق به دریافت لوح تقدیر، نشان افتخار و جایزه نقدی این جشنواره شد.

وی به همکاری واحدهای ستادی شرکت نفت و گاز پارس شامل مهندسی نفت و گاز، HSE و مدیریت مهندسی و ساختمان در کنار شرکت‌های پتروپایدار ایرانیان و پتروگوهر فراساحل کیش به عنوان بازوهای اجرایی عملیات تحت مدیریت کارفرمای طرح فاز ۱۳ اشاره کرد و دلیل اصلی موفقیت آن را حاکم بودن روح کار تیمی بر روند اجرای این طرح دانست.

معتمد به چگونگی حادثه و نحوه اجرای عملیات چاه فعال پرداخت و با اشاره به پیشرو بودن حفاری سکوی A فاز ١٣ با پیشرفت ٩١ درصدی در میان تمامی پروژه‎های ٣٥ ماهه در زمان تصادف، یادآور شد: متاسفانه دوم فروردین سال ٩٤ با برخورد کشتی نفتکش سنگاپوری به سکوی ١٣A، قسمت عمده ای از این سازه دریایی و کلیه چاه های موجود در آن به زیر آب رفتند.

وی ادامه داد: در زمان حادثه در سکوی مذکور ١١ حلقه چاه شامل ٣ حلقه لوله راهنما، ٧ حلقه چاه حفاری شده در بخش مخزنی بدون عملیات مشبک کاری و یک حلقه چاه مشبک کاری شده و حاوی گاز وجود داشت.

سرپرست طرح توسعه فاز ١٣ ادامه داد: عملیات احیا موقعیت A فاز ۱۳ با جدیت کامل در دست اقدام بوده و در حال حاضر عملیات آوار برداری در آب‌های خلیج فارس با نظارت کامل کارفرما و با هزینه بیمه در حال انجام است.

براساس گزارش شرکت نفت وگاز پارس، معتمد ادامه داد: به پیشنهاد طرح توسعه فاز ١٣و موافقت مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس، جایزه نقدی این عنوان به موسسه خیریه محک برای کمک به کودکان سرطانی اختصاص یافت.