مكانيكال سيل پمپ

مكانيكال سيل كمپرسور

مکانیکال سیل تک فنره، مکانیکال سیل چند فنره، مکانیکال سیل متعادل نصب مکانیکال سیل سیل پمپ، سیل کمپرسور، بیلوز سیل، کامپوننت سیل، نصب مکانیکال سیل کافی است از طریق سایت ما و قسمت نصب مکانیکال سیل مکانیکال سیل ها یا آبند های مکانیکی از جمله قطعات صنعتی هستند ، که برای جلوگیری از نشت مواد ( مایعات ، گازهای سمی ، مواد های شیمیایی خورنده و خطرناک و ... ) به بیرون از سیستم جلوگیری می کند . مکانیکال سیل از دو قسمت ثابت و متحرک تشکیل می شود که قسمت ثابت آن روی بدنه پمپ و قسمت متحرک بر روی محور گردش پمپ ( شافت ) قرار می گیرد.

تعمیر مکانیکال سیل

یکی دیگر از خدمات namdarafzar تعمیر مکانیکال سیل است. شرکت های صنعتی جهت تعمیر مکانیکال سیل میتوانند با شماره های موجود در صفحه تماس با ما با مشاورین ما تماس حاصل فرمایند

مكانيكال سيل همزن

فروش مکانیکال سیل پمپ سیل کمپرسور، همزن، میکسر، راکتور، مکانیکال سیل همزن، مکانیکال سیل میکسر، سیل پمپ، سیل کمپرسور، بیلوز سیل، کامپوننت سیل، مکانیکال سیل تک فنره، مکانیکال سیل چند فنره، مکانیکال سیل متعادل، تنگستن کرباید، سیلیکون کرباید فروش مکانیکال سیل پمپ کافی است با شماره های درون وب سایت تماس حاصل فرمایید .

فروش مکانیکال سیل

فروش مکانیکال سیل از دیگر خدماتشرکت نامدار افزار است. فروش مکانیکال سیل انواع سیل های مکانیکی ـ سیل های مکانیکی متناسب با نوع پمپ و طراحی آنها انواع مختلفی دارند که در ادامه بخشی از آنها نشان داده شده است

آب بند مكانيكي

دراي گس سيل

آب بند گازي خشك

مكانيكال سيل بورگمن

مكانيكال سيل جان كرين

صادرات پتروشیمی تبریز ١٦ درصد افزایش یافت

صادرات محصولات پتروشیمی تبریز در هشت ماه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال، ١٦ درصد افزایش یافت.
به گزارش شانا، در هشت ماه امسال ١١٦ هزار تن فرآورده های پلیمری به چند کشور اروپایی صادر شده است.

شرکت پتروشیمی تبریز در مدت یادشده محصولات خود را به صنایع پایین دست پتروشیمی در داخل کشور و نیز مشتریان خارجی به مرز ٢٨٦ هزار تن رسانده است.

میزان درخواست مشتریان خارجی فرآورده‌های پتروشیمی تبریز به ویژه کشورهای اروپایی در هشت ماه گذشته بیش از سه برابر کل محصولات این مجتمع بزرگ تولیدی کشور است.

به گزارش شرکت پتروشیمی تبریز، این شرکت به عنوان بزرگترین شرکت تولیدی شمال غرب کشور از نظر حجم کسب و کار و تولید کننده انحصاری انواع پلاستیک‌های خام شامل پلی اتیلن، پلی استایرن ها و ABS، باید پاسخگوی نیازهای صنایع پایین دست داخلی برای استفاده در صنایع تبدیلی کشور باشد.

مجتمع پتروشیمی تبریز در زمینی به مساحت ٣٩١ هکتار در جنوب غربی شهر تبریز و در جوار پالایشگاه واقع است. خوراک این مجتمع، نفتای سبک و سنگین و گاز مایع است که بخش عمده آن از پالایشگاه تبریز تامین می شود.