مكانيكال سيل پمپ

مكانيكال سيل كمپرسور

مکانیکال سیل تک فنره، مکانیکال سیل چند فنره، مکانیکال سیل متعادل نصب مکانیکال سیل سیل پمپ، سیل کمپرسور، بیلوز سیل، کامپوننت سیل، نصب مکانیکال سیل کافی است از طریق سایت ما و قسمت نصب مکانیکال سیل مکانیکال سیل ها یا آبند های مکانیکی از جمله قطعات صنعتی هستند ، که برای جلوگیری از نشت مواد ( مایعات ، گازهای سمی ، مواد های شیمیایی خورنده و خطرناک و ... ) به بیرون از سیستم جلوگیری می کند . مکانیکال سیل از دو قسمت ثابت و متحرک تشکیل می شود که قسمت ثابت آن روی بدنه پمپ و قسمت متحرک بر روی محور گردش پمپ ( شافت ) قرار می گیرد.

تعمیر مکانیکال سیل

یکی دیگر از خدمات namdarafzar تعمیر مکانیکال سیل است. شرکت های صنعتی جهت تعمیر مکانیکال سیل میتوانند با شماره های موجود در صفحه تماس با ما با مشاورین ما تماس حاصل فرمایند

مكانيكال سيل همزن

فروش مکانیکال سیل پمپ سیل کمپرسور، همزن، میکسر، راکتور، مکانیکال سیل همزن، مکانیکال سیل میکسر، سیل پمپ، سیل کمپرسور، بیلوز سیل، کامپوننت سیل، مکانیکال سیل تک فنره، مکانیکال سیل چند فنره، مکانیکال سیل متعادل، تنگستن کرباید، سیلیکون کرباید فروش مکانیکال سیل پمپ کافی است با شماره های درون وب سایت تماس حاصل فرمایید .

فروش مکانیکال سیل

فروش مکانیکال سیل از دیگر خدماتشرکت نامدار افزار است. فروش مکانیکال سیل انواع سیل های مکانیکی ـ سیل های مکانیکی متناسب با نوع پمپ و طراحی آنها انواع مختلفی دارند که در ادامه بخشی از آنها نشان داده شده است

آب بند مكانيكي

دراي گس سيل

آب بند گازي خشك

مكانيكال سيل بورگمن

مكانيكال سيل جان كرين

گزارش پیشرفت و تولید طرح‎های پتروشیمی عسلویه اعلام شد

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی از طرح‌های پتروشیمی عسلویه بازدید و در جریان آخرین روند پیشرفت آنها قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار اعزامی شانا به عسلویه، مرضیه شاهدایی در ادامه سفر ٢ روزه به عسلویه امروز (سه شنبه، ٢٣ آذرماه) از طرح‌ها و مجتمع‌های پتروشیمی پردیس، صدف، انتخاب و تخت جمشید پارس بازدید کرد.

مهران تربیت، مدیرعامل پتروشیمی پلی استایرن انتخاب در بازدید معاون وزیر نفت از این مجموعه توضیحاتی درباره روند تولید و صادرات ارائه کرد.

وی گفت: از ١٥ مهرماه جاری که کار تولید آغاز شده، تاکنون ٦ هزار تن محصول تولید شده است.

وی با اعلام آغاز صادرات این مجتمع گفت: ١٠٠ هزار تن سفارش محصولات از کشورهای روسیه، ترکیه، امارات داشته‌ایم.

مدیرعامل پتروشیمی انتخاب افزود: با رایزنی‌های انجام شده به دنبال مقاصد صادراتی در اروپا هستیم.

در بازدید مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از پتروشیمی صدف نیز، احمد جزایری، مدیرعامل این شرکت با ارائه توضیحاتی گفت: پروژه پتروشیمی صدف اکنون پیشرفت ٤٩ درصدی دارد.

وی اظهار امیدواری کرد که این مجتمع نیمه نخست سال ٩٦ به تولید برسد.

معاون وزیر نفت همچنین عصر امروز (سه شنبه، ٢٣ آذر ماه) از پتروشیمی‎های تخت جمشید پارس نیز بازدید داشت.

محمدرضا اخوان، مدیرعامل پتروشیمی تخت جمشید پارس در این بازدید با اعلام این که از ٢ ماه گذشته به تولید رسیده‎ایم، گفت: تاکنون هفت هزار و ٣٠٠ تن تولید و ١٢٠٠ تن صادرات انجام شده است.

وی با اشاره به این که در بررسی‌های انجام شده و براساس نظر کارشناسان بازار کیفیت تولید ما از کره جنوبی بالاتر است، در زمینه تامین خوراک این مجتمع پتروشیمی خواسته‌هایی از مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران مطرح کرد.