مكانيكال سيل پمپ

مكانيكال سيل كمپرسور

مکانیکال سیل تک فنره، مکانیکال سیل چند فنره، مکانیکال سیل متعادل نصب مکانیکال سیل سیل پمپ، سیل کمپرسور، بیلوز سیل، کامپوننت سیل، نصب مکانیکال سیل کافی است از طریق سایت ما و قسمت نصب مکانیکال سیل مکانیکال سیل ها یا آبند های مکانیکی از جمله قطعات صنعتی هستند ، که برای جلوگیری از نشت مواد ( مایعات ، گازهای سمی ، مواد های شیمیایی خورنده و خطرناک و ... ) به بیرون از سیستم جلوگیری می کند . مکانیکال سیل از دو قسمت ثابت و متحرک تشکیل می شود که قسمت ثابت آن روی بدنه پمپ و قسمت متحرک بر روی محور گردش پمپ ( شافت ) قرار می گیرد.

تعمیر مکانیکال سیل

یکی دیگر از خدمات namdarafzar تعمیر مکانیکال سیل است. شرکت های صنعتی جهت تعمیر مکانیکال سیل میتوانند با شماره های موجود در صفحه تماس با ما با مشاورین ما تماس حاصل فرمایند

مكانيكال سيل همزن

فروش مکانیکال سیل پمپ سیل کمپرسور، همزن، میکسر، راکتور، مکانیکال سیل همزن، مکانیکال سیل میکسر، سیل پمپ، سیل کمپرسور، بیلوز سیل، کامپوننت سیل، مکانیکال سیل تک فنره، مکانیکال سیل چند فنره، مکانیکال سیل متعادل، تنگستن کرباید، سیلیکون کرباید فروش مکانیکال سیل پمپ کافی است با شماره های درون وب سایت تماس حاصل فرمایید .

فروش مکانیکال سیل

فروش مکانیکال سیل از دیگر خدماتشرکت نامدار افزار است. فروش مکانیکال سیل انواع سیل های مکانیکی ـ سیل های مکانیکی متناسب با نوع پمپ و طراحی آنها انواع مختلفی دارند که در ادامه بخشی از آنها نشان داده شده است

آب بند مكانيكي

دراي گس سيل

آب بند گازي خشك

مكانيكال سيل بورگمن

مكانيكال سيل جان كرين

مکانیکال سیل

مکانیکال سیل ها یا آب بندهای مکانیکی (Mechanical Seals) یک وسیله مکانیکی هستند که در پمپ ها و کمپرسور ها مورد استفاده قرار می گیرند. می توان عنوان کرد که مکانیکال سیل ها یکی از حساس ترین و حیاتی ترین اجزاء پمپ ها می باشند که در صورت انتخاب و نصب صحیح، شناخت اصول کار و بهره برداری مناسب، می توانند برای مدت زیادی بدون هیچ گونه مشکلی و با کمترین هزینه تعمیراتی، کارایی مناسبی داشته باشند.

پمپ های دوار که جابجایی مایعات را بر عهده دارند، معمولاً در قسمت خروجی مایع با فشاری بیشتر از فشار اتمسفر و در محل ورودی مایع به پمپ، با فشاری کمتر از فشار اتمسفر کار می کنند. در هر دو حالت، برای کنترل نشتی مایع از محل ورودی شافت به محفظه پمپ، لازم است که وسیله ای این عمل را به انجام رساند ؛ سیل های مکانیکی، این وظیفه را برعهده دارند. سیل های مکانیکی متناسب با نوع پمپ و طراحی آنها انواع مختلفی دارند.

شرکت میکروتم مکانیکال سیل ایتالیا (Microtem Mechanical Seal) یکی از سازندگان موفق و با کیفیت مکانیکال سیل ها در کشور ایتالیا می باشد که آب بندهای مکانیکی خود را به اکثر سازندگان پمپ ها و کمپرسورها و صنایع قایق سازی ایتالیایی و اروپایی عرضه می نماید. میکروتم سیل های خود را مطابق استانداردهای مختلف از جمله   API-682 و  EN 12756می سازد.

مکانیکال سیل های میکروتم در رنج وسیعی از ترکیب متریال ها (سیلیکون کرباید، تنگستن کرباید، آلمینیوم اکساید (سرامیک)، کربن گرافیت، استنلس استیل، PEEK  و غیره) و با سایزهای مختلف در انواع زیر تولید می شوند: شرکت نامدار افزار صنعت پارسیان نماینده رسمی و انحصاری شرکت میکروتم ایتالیا در ایران می باشد و آماده ارائه خدمات به صنایع مختلف در خصوص تأمین تمامی مکانیکال سیل های تولیدی این شرکت می باشد. 

مکانیکال سیل، فروش مکانیکال سیل، مکانیکال سیل پمپ، آب بندی مکانیکی