مكانيكال سيل پمپ

مكانيكال سيل كمپرسور

مکانیکال سیل تک فنره، مکانیکال سیل چند فنره، مکانیکال سیل متعادل نصب مکانیکال سیل سیل پمپ، سیل کمپرسور، بیلوز سیل، کامپوننت سیل، نصب مکانیکال سیل کافی است از طریق سایت ما و قسمت نصب مکانیکال سیل مکانیکال سیل ها یا آبند های مکانیکی از جمله قطعات صنعتی هستند ، که برای جلوگیری از نشت مواد ( مایعات ، گازهای سمی ، مواد های شیمیایی خورنده و خطرناک و ... ) به بیرون از سیستم جلوگیری می کند . مکانیکال سیل از دو قسمت ثابت و متحرک تشکیل می شود که قسمت ثابت آن روی بدنه پمپ و قسمت متحرک بر روی محور گردش پمپ ( شافت ) قرار می گیرد.

تعمیر مکانیکال سیل

یکی دیگر از خدمات namdarafzar تعمیر مکانیکال سیل است. شرکت های صنعتی جهت تعمیر مکانیکال سیل میتوانند با شماره های موجود در صفحه تماس با ما با مشاورین ما تماس حاصل فرمایند

مكانيكال سيل همزن

فروش مکانیکال سیل پمپ سیل کمپرسور، همزن، میکسر، راکتور، مکانیکال سیل همزن، مکانیکال سیل میکسر، سیل پمپ، سیل کمپرسور، بیلوز سیل، کامپوننت سیل، مکانیکال سیل تک فنره، مکانیکال سیل چند فنره، مکانیکال سیل متعادل، تنگستن کرباید، سیلیکون کرباید فروش مکانیکال سیل پمپ کافی است با شماره های درون وب سایت تماس حاصل فرمایید .

فروش مکانیکال سیل

فروش مکانیکال سیل از دیگر خدماتشرکت نامدار افزار است. فروش مکانیکال سیل انواع سیل های مکانیکی ـ سیل های مکانیکی متناسب با نوع پمپ و طراحی آنها انواع مختلفی دارند که در ادامه بخشی از آنها نشان داده شده است

آب بند مكانيكي

دراي گس سيل

آب بند گازي خشك

مكانيكال سيل بورگمن

مكانيكال سيل جان كرين

بازسازی، تعمیر و تست انواع سیل

 

   بازسازی و تعمیر انواع مکانیکال سیل ها و درای گس سیل های (آب بند های گازی خشک) شرکت میکروتم و یا تولید دیگر سازندگان، در لابراتور تخصصی شرکت میکروتم در ایتالیا قابل انجام می باشد. عملیات تعمیر و بازسازی و تست مکانیکال سیل ها و درای گس سیل ها به منظور کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان راه اندازی مجدد تجهیز به خصوص در مواردی که آب بند از نوع خاص بوده و تولید مجدد آنها مستلزم صرف هزینه و زمان زیادی می باشد، انجام می پذیرد. 
هر مکانیکال سیل و یا درای گس سیل به صورت مجزا در لابراتور تخصصی شرکت میکروتم با دقت زیاد مورد آنالیز و تحلیل قرار می گیرد و با دمونتاژ مرحله ای آن در صورتیکه برخی از قطعات قابلیت تعمیر نداشته باشند، مجدداً ساخته شده و با قطعه معیوب جایگزین می گردند. در انتها به منظور حصول اطمینان از عملکرد مناسب قطعات، مکانیکال سیل تحت تست عملکردی ( تست استاتیکی و دینامیکی ) قرار می گیرد. 
بازسازی و تعمیر مکانیکال سیل ها و درای گس سیل های انواع پمپ ها، کمپرسور های هوا و گاز، توربین ها و شفت های پروانه کشتی ها تا قطر 900 میلیمتر، امکانپذیر می باشد. 
انواع تست های مربوط به مکانیکال سیل ها در لابراتور تخصصی شرکت میکروتم دقیقاً مطابق با شرایط عملکردی آن در تجهیز از قبیل سرعت، فشار، دما و نوع سیال، انجام می پذیرد. 
در حال حاضر تست ها با بیشینه سرعت چرخشی 25000 دور بر دقیقه و با فشار 250 بار قابل انجام می باشد.